Bu Şehir Arkandan Gelecek 2.Bölüm

Kategori: Bölümler - 0 viewsYorum Yazın
Bu Şehir Arkandan Gelecek 2.Bölüm

Yeni yılın başlaması ile bizleri karşılayan önemli dizilerden birisi olan “Bu şehir Arkandan gelecek” için artık 2.bölüm heyecanı geldi çattı. Çarşamba akşamları ekranlara gelen yeni dizi ilk bölümü ile dizi izleyicilerinden iyi bir not almayı başardı. Ay Yapım tarafından hazırlanan dizi için artık zaman geldi. Bu hafta onun için bir sınav haftası olacak zira Kara Sevda ve Diriliş  Ertuğrul dizileri geri dönüyor.

Bu Şehir Arkandan Gelecek 2.Bölüm Özeti ; Rauf’un oynadığı oyun yüzünden gemisine binemeyen Ali, yeniden belgelerini çıkarana kadar İstanbul’da mahsur kaldığını düşünür ve Şahin’e sığınır. Şahin, Ali’nin oğlu olduğunu öğrendiği andan itibaren hayata bağlanmıştır. Ama bu sır, zamanını beklemek zorundadır. Mirkelamoğluların evinde ise büyük bir gerginlik yaşanmaktadır. Skandal gazetelere düşmüş, düğün iptal olmuştur.

Yiğit perişandır, Derin’i kaybetmekten çok, Tekin Mirkelamoğlu üzerinden kurduğu düzenin bozulmasından korkmaktadır.Ali, İstanbul’da kaldığını Derin’e haber vermek için evine gider ve Derin’in orada oturmadığını öğrenir. Derin’in yalan söylediğini anlar, O’na ulaşabileceği hiç bir yol yoktur. Derin’i kaybetmiştir.

Derin, Ali’nin çok uzaklarda olduğunu düşünerek, ailesine Ali’yi bir daha görmeyeceğine dair söz verir. Ancak tesadüfen Ali’nin gitmediğini öğrenince işler karışır. Babasının kendisine kurmaya hazırladığı tuzağı da öğrenen Derin, Ali’yi bulmaya ve kendini yeniden anlatmaya kararlıdır.

1.Kısım

2.Kısım

3.Kısım


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

Bu Şehir Arkandan Gelecek 2.Bölüm (1 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Senay dedi ki:

    Dizi super agdeta ejrana kilitleniyoruz.Basarilarinizin devamini dilerim…kara sevdaymis hmmm oda ne viz gelir tirz gider:) 🙂

dinle site ekle site ekle Findeen.com