Bu Şehir Arkandan Gelecek 13.Bölüm

Kategori: Bölümler - 0 viewsYorum Yazın
Bu Şehir Arkandan Gelecek 13.Bölüm

Bu Şehir Arkandan gelecek 13.Bölüm

Bu hafta yayınlanacak olan bölüm ile 13.Bölüm ekranlara gelmiş olacak. Ali ile Derin arasına yeni birisi daha mı girecek? Bu şehir Arkandan gelecek yeni bölüm heyecanı Çarşamba günü ATV ekranlarında olacak. İşte detaylar…

Bu Şehir Arkandan Gelecek 13.Bölümde Derin’in gözleri önünde sinir krizi geçiren Aslı hastaneye kaldırılır. Derin, bu durumdan kendini sorumlu tutar. Ali ise elinde annesinin yüzüğü, sevdiği kadına evlenme teklifi etmek üzere harekete geçer. Ancak işler umduğu gibi gitmez.Yiğit, Seyit’i nakil sırasında kaçırarak Tekin’e karşı eline koz geçirdiğini düşünür. Amacı Derin’e ve şirketin çoğunluk hissesine sahip olmaktır.Ancak Tekin kolay lokma değildir.

Yiğit hiç ummadığı bir anda dehşet verici bir sürprizle karşılaşacaktır. Tekin, Seyit’ten hesap sormaya gittiğinde, hayatını alt üst edecek bir gerçeği öğrenir. Artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.Ünlü boks menajeri Aydemir ve kızı Gülce, Ali’ye kancayı takar. Derin, turnuva maçı sırasında Gülce’yle gerilir. Kızın Ali’ye karşı tavırlarından hoşlanmaz.Şahin de Ali’nin onlarla çalışmasına kesinlikle karşıdır.

Maddi sıkıntılar, çocuğunun geleceğiyle ilgili kaygılar ve Derin’in, Yiğit’e olan borcu Ali’nin kafasını karıştırır. Gülce’nin teklifi yüzünden babasıyla karşı karşıya gelir.Şahin’in Aydemirlerle olan derdi ise geçmişe dayanmaktadır. Ali’ye ya ben, ya onlar diye rest çeken Şahin’i büyük bir hayal kırıklığı beklemektedir.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!
dinle site ekle site ekle Findeen.com