Bu Şehir Arkandan Gelecek 12.Bölüm

Kategori: Bölümler - 0 viewsYorum Yazın
Bu Şehir Arkandan Gelecek 12.Bölüm

Çarşamba günü yeni bölümü ile ekranlara gelecek olan Bu Şehir Arkandan gelecek yine bizleri ekranlara kilitleyecek. Bu hafta yayınlanacak olan 12.Bölüm ile devam edecek olan dizide bizleri neler bekliyor. İşte detaylar.

Bu Şehir Arkandan Gelecek Son Bölüm Özeti; Ali intihara teşebbüs eden Aslı’yı hastaneye yetiştirmeye çalışırken, Derin’i büyük tehlike altında bıraktığından habersizdir.Ali, Seyit’in Derin’e saldırdığını öğrenmesiyle birlikte kendini suçlar. Yiğit ise bu durumu kendi lehine çevirmek için elinden geleni yapacaktır.Aslı hastanede gözünü açtığında Ali’nin, Derin’i bırakıp kendisine koştuğunu öğrenir ve umutlanır.

Tekin ise kızını Ali’ye emanet ederek büyük bir hata yaptığını düşünür ve yeniden Derin’i, Ali’den uzaklaştırmaya karar verir.Polis, Seyit’i yakalar, o konuştuğu takdirde başta Tekin olmak üzere birçok kişinin başı derde girecektir. Seyit, hapiste can güvenliği için tedbirini çoktan almıştır.Şahin, Ali ve Derin’in de cesaretlendirmesiyle Nesrin’e karşı büyük bir adım atmaya karar verir.

Ancak sonuç umduğu gibi olmayacaktır.Şahin, Ali ve Derin’in de cesaretlendirmesiyle Nesrin’e karşı büyük bir adım atmaya karar verir. Ancak sonuç umduğu gibi olmayacaktır.Aslı ve Derin arasındaki giderek artan gerilim, Aslı’nın dengesini tamamen kaybetmesine neden olur.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!
dinle site ekle site ekle Findeen.com