Bu Şehir Arkandan Gelecek 1.Bölüm izle

Kategori: Bölümler - 1.250 viewsYorum Yazın
Bu Şehir Arkandan Gelecek 1.Bölüm izle

Ay Yapım’ın önemli projelerinden birisi olan “Bu Şehir Arkandan Gelecek” daha başlamadan adından söz ettirmeyi başardı. Bir genç adamın geçmişin izlerini yeniden yaşamak pahasına geldiği İstanbul’da tanışacağı hayatının aşkı ve yılların ona kaybettirdiği babasını tekrar bulma hikayesini gözlerimizi kırpmadan izleyeceğiz adeta. 4 Ocak Çarşamba 1.Bölüm ile ekranlara gelecek olan dizide bizleri neler bekliyor. İşte detaylar..

Bu Şehir Arkandan Gelecek 1.Bölüm Özeti; Ali yıllarını kaybetmiş daha da önemlisi annesini kaybetmiştir. Ali elinde kalan bir resim ile annesini yılladır özleyen ve bu yüzden annesinin gözlerinin önünde ölüğü İstanbul’a küsmüştür. Rauf onu almış yetiştirmiş ve dürüst bir çocuk yetiştirmiş bir gemide çalışan aşçıdır. Bir gün geminin yolu tekrar bu kadim şehre düşer ve Ali için yeni bir yaşamın yolu açılmış olur. Rauf ile Şahin Vargı arasında yaşanan karşılaşma belki de Ali için yeni bir başlangıç olacaktır çünkü Ali’nin babası olduğunu bir tek bilen kişi Rauf’tur.

Ali yıllarını boks yaparak geçirmiş ve adeta onun genlerinde gezen bir boksör kanı vardır. Yıllardır bilmediği bir gerçek var ki babası da eski bir boks şampiyonudur Ali’nin. Şahin Vargı ile Ali buluşması nasıl olacak bunu hep birlikte izleyeceğiz. Elbette Ali bu şehirde kalmak istemez ama onu buraya bağlayacak birisi ile tanışır ki onun adı da Derin’dir. Ama Derin’in bir kötü geçmişi var oda annesinin katili olan adamın kızıdır.

Bu Şehir Arkandan Gelecek 1.Bölüm

1.Kısım

2.Kısım

3.Kısım


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

Bu Şehir Arkandan Gelecek 1.Bölüm izle (5 Yorum)

Yorum Yaz

 1. […] "Bu şehir Arkandan gelecek 1.bölüm ile geliyor"  […]

 2. Dollie dedi ki:

  Such a beutiful and gorgeous post on this gray autumn day Carla. I have my pic of Dani Roses in a post waiting but when I see those roses photographed by you clever girls I just keep it sitting there, I wish I had spent more time (and focus) the day I was there but Madame Dani was in the window and was a bit annoyed at my camera. Though they must be used to it, it seems to be the Paris photo hotspot right no2n28#30;&#8w30;….a&d rightfully so! Hugs & Kisses.

 3. metin dedi ki:

  mükemmel dizi….

 4. tajmirPr dedi ki:

  Cette phrase remarquable faut tout juste Г  propos
  tajmirPr

 5. sleetmic dedi ki:

  Wacker, diese sehr gute Phrase fällt gerade übrigens

dinle site ekle site ekle Findeen.com